Skip to main content
Ring oss

    Vekter til Oslo Kongressenter

    Selskapsbeskrivelse

    Securitas er en kunnskapsleder innen sikkerhet med virksomhet i 47 land i Nord-Amerika, Europa, Latin-Amerika, Midtøsten, Asia og Afrika. Med mer enn 2000 avdelingskontorer og vel 355 000 medarbeidere utgjør vi en forskjell hver dag, året rundt.

    Med våre tre kjerneverdier ærlighetvaktsomhet og hjelpsomhet har Securitas beskyttet liv og eiendom, sikret hjem, arbeidsplasser og samfunn siden 1929. Vi tar alltid ansvar for din trygghet.

    Jobbeskrivelse

    Vi søker flere dyktige og imøtekommende vekter til vår kunde Oslo Kongressenter. Oslo Kongressenter er en moderne og fleksibel møteplass midt i Oslo, med over 20 ulike saler og møterom tilpasset alt fra små møter til store konferanser og arrangementer. Med sentral beliggenhet, høy teknisk standard og fokus på bærekraft, er de en foretrukket arena for både næringsliv, organisasjoner og offentlige aktører.

    Arbeidstiden er man-fre 07.00-15.00 og 08.30-16.30.

    Som vekter hos Oslo Kongressenter må du trives i et hektisk arbeidsmiljø og til tider raske sceneskifter da det er mange besøkende. Dette krever en strukturert, effektiv og nøyaktig måte å arbeide på. Det forventes av kunden at du har en høflig og korrekt fremtoning mot alle. Å jobbe som vekter hos Oslo Kongressenter krever at du er en omgjengelig og utadvendt person, som ser kunden og ikke minst møter de besøkendes blikk, tross av at du holder på med andre arbeidsoppgaver.

    Arbeidsoppgaver er blant annet:

    • Mottak av besøkende
    • Mottak av post og pakker
    • Utlevering av lånekort
    • Kortadministrasjon og produksjon
    • Sentralbord
    • Kontrollrunder
    • Resepsjonsoppgaver

    Hvem ser vi etter: 

    • Du har gode kommunikasjonevner og er svært serviceinnstilt
    • Du evner å løse konflikter og krevende situasjoner på en rolig og profesjonell måte
    • Du følger prosedyrer og retningslinjer
    • Du setter høye standarder for kvalitet
    • Du er strukturert og effektiv

    Vi tilbyr:

    • Lønn iht. tariffavtale og ordnede arbeidsforhold
    • Pensjons- og forsikringsordninger
    • Personlige utviklings- og karrieremuligheter
    • Et meget godt arbeidsmiljø

    Kvalifikasjoner

    • Tilfredsstillende vandel (jf. Lov om Vaktvirksomhet)
    • Gode datakunnskaper
    • Må beherske norsk flytende og engelsk godt, både muntlig og skriftlig. 
    • God fysisk og psykik helse
    • Må være over 18 år (jf. Lov om Vaktvirksomhet)
    • Gydlig Vekterutdanning

    Ytterligere informasjon

    Securitas en bedrift med mange spennende muligheter og utfordringer. Jobben som vekter er både meningsfull og samfunnsnyttig. Her jobber du i et fremtidsrettet miljø med store muligheter for påvirkning og personlig utvikling. Her får du muligheten til å bli en del av Norges største sikkerhetsselskap med gode utviklings- og karrieremuligheter. Arbeidsmiljøet kan beskrives som kunnskapsrikt og inkluderende. Hos oss får du et solid fagmiljø med flere dyktige og engasjerte kollegaer.

    Dersom du tenker at dette passer perfekt for deg, vil vi gjerne at du registrerer din søknad allerede i dag! Søknader blir behandlet fortløpende.

    Beklager, vi støtter ikke denne nettleseren. For å se vår nettside, forsøk en annen browser, som Chrome, Safari, Forefox eller Edge