Skip to main content
Ring oss

    Vekter til mobilt- og utrykningstjenesten i Asker og Bærum

    Selskapsbeskrivelse

    Securitas er en kunnskapsleder innen sikkerhet med virksomhet i 47 land i Nord-Amerika, Europa, Latin-Amerika, Midtøsten, Asia og Afrika. Med mer enn 2000 avdelingskontorer og vel 355 000 medarbeidere utgjør vi en forskjell hver dag, året rundt.

    Med våre tre ledestjerner ærlighet, vaktsomhet og hjelpsomhet har Securitas beskyttet liv og eiendom, sikret hjem, arbeidsplasser og samfunn siden 1929. Vi tar alltid ansvar for din trygghet.

    Jobbeskrivelse

    Ønsker du en karriere der du kan gjøre en reell forskjell?

    Hos Securitas er våre vektere den viktigste ressursen i bedriften. De kommer fra alle samfunnslag og bringer med seg et mangfold av talenter og perspektiver. Vi er nå på utkikk etter flere medarbeidere som ønsker å bidra til det mangfoldet. Som en av Norges ledende sikkerhetsleverandører ønsker vi å tilby våre kunder det beste av sikkerhetsløsninger. Våre vektere spiller en sentral rolle i dette arbeidet og bidrar til å skape et tryggere samfunn.

     

    Securitas mobil- og utrykningsavdeling i Asker søker en dedikert kandidat til vårt team. Du vil ha ansvar for utrykning og patrulje i Asker og Bærum. Arbeistiden er kveld og natt.

    Vi ser etter en pålitelig og selvstendig person som trives med både faste rutiner og raske omstillinger. Du bør ha god fysisk og psykisk helse, da stillingen innebærer både gange og kjøring.
     

     

    Vi tilbyr

    •  Gode muligheter for faglig og personlig utvikling
    •  Gode personalordninger og rabatter
    •  Varierte arbeidstider
    •  Dynamisk og inkluderende arbeidsmiljø
    •  En følelse av fellesskap og formål


    Vi ser etter deg som: 

    • Tar initiativ og handler med selvtillit
    • Liker å arbeide selvstendig
    • Tar raske og viktige beslutninger
    • Fokuserer på kunde/publikumsbehov og -tilfredshet
    • Setter høye standarder for kvalitet og sikkerhet
    • Følger prosedyrer og retningslinjer
    • Innehar teknisk innsikt

     

    Arbeidsoppgaver vil være:

    • Inspeksjoner
    • Rapportering
    • Adgangskontroll
    • Journalføring
    • Liker å arbeide
    • selvstendig

     

    Kvalifikasjoner

    • God muntlig og skriftlig fremstillingsevne på norsk (minimum B2 – Norsk nivå)
    • Førerkort klasse B 
    • Bestått resertifisering (etter gammelordning) eller Nasjonal vekterutdanning (2018)
    • Må være over 18 år (jf. Lov om Vaktvirksomhet)
    • Tilfredsstillende vandel (jf. Lov om Vaktvirksomhet)
    • God teknisk forståelse/datakunnskap
    • Erfaring fra tjenesten er ønskelig

    Ytterligere informasjon

    Som vekter i Securitas tilbyr vi en profesjonell og lærerik arbeidsplass, med personlig utviklings- og karrieremuligheter. Lønn er iht. tariff, og du kan lese mer i Vekteroverkomsten her.

    Dersom du tenker at dette passer perfekt for deg, vil vi gjerne at du registrerer din søknad allerede i dag! Søknader blir behandlet fortløpende.

    This video is unavailable. We are sorry but to be able to view this content, you need to allow targeting cookies.
    Beklager, vi støtter ikke denne nettleseren. For å se vår nettside, forsøk en annen browser, som Chrome, Safari, Forefox eller Edge